top of page

Kobietobójstwo 2 w 2026 roku

  • 14 kwi
  • 1 minut(y) czytania

W piątek 9 stycznia w Bielsku Podlaskim (podlaskie) 31-letni Krystian Ż. zamordował swoją 67-letnią matkę Elżbietę, zadając jej rany za pomocą noża.

Do zbrodni doszło w domu, gdzie zabójca mieszkał wraz z ofiarą.

W sobotę na jednym z portali społecznościowych na profilu mężczyzny pojawiło się niepokojące zdjęcie, przedstawiające denatkę z zakrwawionym narzędziem zbrodni na plecach. Sąsiadki po zobaczeniu tej fotografii próbowały się skontaktować z Elżbietą. Gdy to się nie udało postanowiły wezwać służby.

W chwili zatrzymania morderca miał zakrwawione ubranie, był po spożyciu alkoholu i posiadał przy sobie amfetaminę, ale badania krwi nie wykazały obecności tej substancji w jego organizmie.

Był już wcześniej zatrzymywany za posiadanie narkotyków. Na tę chwilę wiadomo iż, co najmniej raz matka zgłaszała zagrożenie z jego strony. Zabójca leczył się też psychiatrycznie, a kobieta nie chciała umieszczać syna w żadnym ośrodku.

W sobotę Prokuratura Rejonowa w Bielsku Podlaskim postawiła mu zarzut zabójstwa, ale nie przyznał się do winy. Nie potrafił wyjaśnić skąd ta aktywność na jego profilu, według jego zeznań nie było go wtedy w domu.

Ze względu na zdiagnozowaną chorobę psychiczną prokuratura wnioskuje o tymczasowy areszt, który podejrzany ma odbywać w warunkach szpitalnych.


WSPOMINAMY, NIE ZAPOMINAMY.


Redakcja, (2026), Wstrząsająca zbrodnia w Bielsku Podlaskim. Zabił matkę i opublikował zdjęcie w sieci!, Dzień Dobry Podlaskie,


Redakcja, (2026), Morderstwo w Bielsku Podlaskim. To sąsiadki zawiadomiły policję, gdy zobaczyły na Facebooku zdjęcie zabitej kobiety, Bielsk.eu,


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Kobietobójstwo 9 w 2026 roku

W środę 28 stycznia w Warszawie (mazowieckie) 49-letni Radosław J. zamordował swoich rodziców, zadając im ciosy ostrym narzędziem.

 
 
Kobietobójstwo 8 w 2026 roku

W czwartek 29 stycznia w Kępnie (wielkopolskie) 24-letni mężczyzna zabił 14-letnią dziewczynkę, dusząc ją.

 
 
bottom of page